producent mebli Wajnert

Do realizacji każdego komercyjnego przedsięwzięcia podchodzimy bardzo indywidualnie. Korzystając z 35 letniego doświadczenia, bogatego zaplecza technologicznego i wykwalifikowanej kadry staramy się sprostać najbardziej wygórowanym oczekiwaniom Klientów. Wiemy że za sprawą wystroju, a więc także wykonanych przez nas mebli, właściciele hotelu, pensjonatu czy apartamentowca pragną stworzyć miejsce wyjątkowe, do którego goście będą z chęcią wracać i które będą polecać innym. Dlatego staramy się by każda realizacja miała indywidualny charakter niezależnie od tego czy powstanie w oparciu o meble hotelowe z naszych gotowych kolekcji czy na indywidualne zamówienie. Jest to możliwe dzięki bogatej kolorystyce płyt laminowanych, z których mogą zostać zrobione łóżka hotelowe, szafy, biurka, toaletki, komody, panele telewizyjne itp., a także szerokiej palecie tkanin i skór, w których mogą być wykonane sofy, fotele, a także modne w ostatnim czasie łóżka tapicerowane.

Design

Wzornictwo to coś, co tworzy unikalny charakter takich obiektów jak hotele, pensjonaty, domy wypoczynkowe czy apartamenty na wynajem, dlatego oferta WAJNERT MEBLE w zakresie mebli hotelowych obejmuje kilka gotowych kolekcji mebli ale i realizacje indywidualnych projektów na zamówienie.

Różnorodność

Oferowane przez WAJNERT MEBLE kolekcje mebli hotelowych dostępne są w wielu kolorach i wzorach. Dzięki temu łatwo je dopasować do indywidualnego wystroju każdego hotelu czy pensjonatu. Meble różnią się także pod względem funkcjonalnym, co ułatwia zróżnicowanie standardu pokoi nawet w ramach jednego obiektu.

Doświadczenie

Producent mebli hotelowych z 30 letnim doświadczeniem i bogatym portfolio zrealizowanych projektów, jakim jest firma WAJNERT MEBLE, to gwarancja zakupu produktów wysokiej jakości, zaprojektowanych i wykonanych przez zespół doświadczonych profesjonalistów, którzy nieustannie doskonalą swoje umiejętności.

Środowisko

Duży nacisk przy produkcji mebli hotelowych kładziony jest na to, by zastosowane technologie i materiały były bezpieczne dla człowieka i środowiska naturalnego. Potwierdzeniem dbałości o ekologię jest m.in. przyznanie firmie WAJNERT MEBLE przez Bureau Veritas Certification certyfikatu FSC.